Ślubne historie

Najczęstsze pytania:

Ceny wraz z ofertą wysyłam drogą mailową. Bardzo proszę o kontakt mailowy za pomocą formularza zgłoszeniowego lub telefoniczną.
Pracę rozpoczynam około godziny 10.00. Jest to godzina podawana w przybliżeniu. Rozpoczęcie mojej pracy zależy od rozpoczęcia przygotowań Panny Młodej. Zazwyczaj jest to pora tuż przed ukończeniem fryzury, a przed makijażem. Pracę kończę po oczepinach, między godziną 24.00 a 1.00 w nocy.
Jeżeli jest to możliwe, chciała bym umówić się z Wami na spotkanie, gdzie będę mogła Wam pokazać materiały zdjęciowe, albumy. Przed podpisaniem umowy chciała bym z Wami porozmawiać o Waszych oczekiwaniach i wątpliwościach. Jeżeli zdecydujecie, że chcecie abym to ja uwieczniła jeden z Waszych najszczęśliwszych dni w życiu, możemy podpisać umowę na spotkaniu, lub rezerwuje dla Was termin do 7 dni, czekając na Waszą decyzję. Zadatek wynosi 20% kwoty całkowitej – płatny przy podpisaniu umowy.
Bardzo proszę o kontakt telefoniczny 2-3 dni przed ślubem.
Staram się tego nie praktykować. Wyselekcjonowanie zdjęć jest częścią mojej pracy, tak jak i ich pokładanie w taki sposób, aby tworzyły pełną historię z Waszego ślubu. Zdarza się, że para nalega – wtedy zgadzam się na wybranie 50 zdjęć z reportażu.
Wszystko zależy od miejsca i klimatu jakie Para wybierze. Czy jest to wnętrze czy plener. Fotografię w deszczu, także mają swój niepowtarzalny klimat, jednak są niekomfortowe i problematyczne (makijaż, fryzura). Sesja może się odbyć, lub przekładamy ją na inny dzień. Ostateczna decyzja należy do Was.